Artykuł6

Oto podstrona: 5


Tajemnica zits i ich przyczyn powoli się rozwija, a przynajmniej tak mamy nadzieję. Co je powoduje i jak wyleczyć twoje zry, a przynajmniej sprawić, że znikną tak szybko, jak to możliwe, to odpowiedzi, których prawie wszyscy szukają. Zwłaszcza jeśli skaza pojawi się na środku twarzy, wszyscy chcielibyśmy mieć jakąś magiczną maszynę do natychmiastowego zniszczenia! to daleko.

Powód

Określenie przyczyny lub przyczyn twoich zits pomoże ci znaleźć rozwiązanie. Główną przyczyną zits jest nadmierna produkcja sebum. Co powoduje ten nadmiar, będziesz musiał obserwować i słuchać znaków swojego ciała i tego, co powoduje wybuch lub wybuchy. Istnieje wiele przyczyn wybuchów, niekoniecznie tylko przez jedzenie, które jesz. Może to być wszystko, od tego, co jesz w diecie, przez stres, po to, co nakładasz na twarz w postaci balsamów i kremów, a także możliwość uczulenia na coś, co zjadłeś. Gdy tylko zorientujesz się, co powoduje wybuch, będziesz także o wiele bardziej wykształcony i dostrojony do tego, czego twoje ciało potrzebuje, aby zachować najlepszą formę i zdrowie dla siebie.

Zry na twarzy informują, że w twoim stylu życia jest coś, co należy zmienić i obszary, na które powinieneś zwrócić większą uwagę. Czy twoje narządy działają prawidłowo i czy twoja samoocena jest zrównoważona? To tylko niektóre obszary, o których warto pomyśleć, jeśli chcesz zacząć kontrolować swoją twarz, przejąć kontrolę nad swoim stylem życia.

The Cure

Problemem może nie być leczenie trądziku, na którym wiele osób polega przy rozwiązywaniu za pomocą zabiegów leczniczych. Te zabiegi mogą potrwać do trzech miesięcy, aby rozpocząć pracę i nie są natychmiastowym lekarstwem. Zmiana jednego produktu na inny przed upływem trzech miesięcy nie spowoduje zmiany działania leku. Jak wspomniano wcześniej, przez większość czasu problemem mogą być nawyki związane ze stylem życia. Leki pomagają tymczasowo, ale nie dochodzą do sedna prawdziwych problemów. Kupowanie różnych leków, aby dowiedzieć się, co działa, może być również kosztowne.

Być może spróbuj pracować nad zmianą stylu życia, myśleć pozytywnie i promować dobrą samoocenę, ćwicz regularnie co najmniej 3 razy w tygodniu. Ćwiczenia łagodzą stres i pomagają usuwać toksyny z organizmu poprzez pocenie się, a zatem ćwiczenia mogą być lekarstwem na trądzik, którego szukasz. Jedz dużo świeżych owoców i warzyw i pij dużo wody. Ważna jest także higiena, regularnie myj twarz. Rodzaj kremów stosowanych na twarz może wpływać na to, co je zatka, a co nie. Użyj żelu nawilżającego zamiast kremowej bazy. Nie ściskaj ani nie strzelaj do pryszcza, ponieważ powoduje to rozprzestrzenianie się bakterii i może również powodować blizny. Staraj się nie dotykać twarzy, ponieważ olejki na nich mogą przyczyniać się do trądziku.

Problemy medyczne

Być może masz nadmierny trądzik, który pojawia się sporadycznie, może to być spowodowane alergią pokarmową, którą lekarz musi zbadać i leczyć. Niektórzy ludzie, którzy mają wypryski trądzikowe, są uczuleni na coś, co jedli. Skonsultuj się z lekarzem, aby dowiedzieć się, na jakie pokarmy jesteś uczulony, a wyeliminowanie ich z diety najprawdopodobniej wyleczy trądzik.

Pomaganie nam zrozumieć tajemnicę zit i zdobywanie wiedzy na temat tego, co może je powodować i jak możemy je kontrolować, jest bardzo ważne, aby móc je wyleczyć. Przez większość czasu jest to tylko nawyk stylu życia, innym razem może to być powód medyczny lub alergia na coś, co zjadamy. Zits sygnalizują nam, że coś jest nie tak, i informują nas, że musimy to naprawić.