Artykuł2

Oto podstrona: 1


Twoja skóra jest jednym z najważniejszych organów; działając jako pierwsza linia obrony, aby chronić nas przed światem zewnętrznym. Zanieczyszczenia, trudna pogoda, nierównowaga w diecie, zmiany hormonalne i wiek mogą uszkodzić skórę, powodując subtelne i stopniowe zmiany. Zmiany te mogą pojawić się nagle i drastycznie wpłynąć na skórę; miesza się z trądzikiem, pigmentacją, przebarwieniami i innymi niepożądanymi wadami.

Pielęgnacja skóry W Victoria Cosmedi Spa nasi specjaliści są ekspertami w kwestionowaniu wpływu, jaki świat zewnętrzny wywiera na twoją skórę. Dzięki fachowej opiece, poradom i wielokrotnie nagradzanej obsłudze oferujemy szereg zaawansowanych zabiegów o wysokiej jakości wynikach, którym możesz zaufać.

Jednym z najczęstszych schorzeń skóry, które obserwujemy w naszej praktyce, jest pigmentacja; duży lub mały obszar ciemnych znaków i przebarwień. Chociaż pigmentacja nie stwarza zagrożenia dla zdrowia ani fizycznego dyskomfortu, może powodować niepokój i kosztowne cierpienie czasu i pieniędzy poprzez tymczasowe tuszowanie i makijaż. Chociaż częściej występuje u kobiet, z pewnością może występować również u mężczyzn.

Czym jest pigmentacja? Nasza skóra uzyskuje swój kolor lub cerę dzięki pigmentowi zwanemu melaniną. Wyższe stężenie melaniny tworzy ciemniejszą cerę. Nierówne stężenie melaniny w skórze powoduje ciemniejsze obszary i nierówną cerę. Nazywa się to pigmentacją.

Pigmentacja może występować na wiele sposobów, w tym znamiona i piegi obecne od urodzenia, lub może rozwijać się z czasem z powodu ekspozycji na słońce i zaburzeń skóry. W Victoria's Cosmedi Spa leczymy różne rodzaje pigmentacji, a mianowicie:

* Łagodne zmiany pigmentowe * Piegi * Miejsca w wieku * Plamy słoneczne * Znaki znamionowe * Starcze brodawki * Przebarwienia Jaka jest najlepsza metoda pigmentacji? Nasze zabiegi pigmentacji różnią się w zależności od rodzaju i nasilenia pigmentacji. W zależności od twoich wyjątkowych obaw możemy opracować plan z wykorzystaniem kombinacji zabiegów, aby poprawić cerę i uzyskać trwałe rezultaty.

Oferujemy następujące zabiegi w celu zwalczania pigmentacji i innych problemów skórnych:

* Leczenie IPL * Laserowe zabiegi na twarz * Pico-Toning Medical Facial

* Pielęgnacja skóry o jakości medycznej Zabiegi intensywnym światłem pulsacyjnym (IPL) IPL to nieinwazyjna procedura, która wykorzystuje terapię światłem w celu nakreślenia czerwonych i brązowych plam i nadania jej bardziej wyrównanego i jaśniejszego odcienia.

Chociaż leczenie nie jest zalecane dla osób o ciemniejszej karnacji; jest bezpieczny, gdy jest wykonywany przez przeszkolonego i doświadczonego specjalistę bez trwałych skutków ubocznych. W zależności od nasilenia pigmentacji stopniowe usuwanie pigmentacji może zająć od jednego do trzech zabiegów.

Zabiegi laserowe Spa Vosoria Cosmedi Spa oferuje światowej klasy zabiegi laserowe w celu usunięcia niepożądanych piegów, plam słonecznych i plam starczych. Używając lasera klasy medycznej, który wytwarza krótki (pikosekundowy) puls światła laserowego na docelowym obszarze, nasz wyszkolony personel może ubarwić skórę; eliminując nieregularności cery i przebarwienia bez powodowania szkód lub powodowania czasu regeneracji.

Pico Toning Medical Facial

Jednym ze składników naszych medycznych maseczek jest zabieg Pico Genesis, który działa skutecznie na twarz, dłonie, szyję i klatkę piersiową. Nasz zaawansowany medyczny tonik pico to zabieg laserowy 2 w 1, który naprawia pigmentację i przywraca bardziej zrównoważoną cerę. Tonik doskonale nadaje się również do usuwania przebarwień spowodowanych usunięciem tatuażu.

Dzięki połączeniu precyzyjnej, skutecznej długości fali i krótkich impulsów laserowych, Pico Genesis oferuje rewolucyjny zabieg zapewniający nie tylko gładszą cerę i zmniejszenie wyglądu blizn, ale także stymulujący produkcję kolagenu przyczyniającego się do gładszej tekstury skóry. Ten zabieg można dostosować do indywidualnych wymagań i leczyć różne poziomy pigmentacji

Profilaktyka

Podczas gdy nasze zabiegi pigmentacyjne dają bezpieczne i skuteczne rezultaty, ukierunkowany domowy system pielęgnacji skóry stanowi ważny fundament zdrowej, pięknej skóry. Cosmedi Spa w Victorii opracowało gamę produktów do pielęgnacji skóry, wykorzystując pionierską naukę, aby zapewnić optymalne rezultaty. Nasze produkty do pielęgnacji skóry zostały klinicznie udowodnione, aby rozwiązać Twoje obawy dotyczące skóry, a także utrzymać i poprawić wyniki osiągane dzięki naszym zabiegom.

Oferta produktów do pielęgnacji skóry jest wolna od szkodliwych substancji chemicznych i jest wysoce zalecana przez nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów do pielęgnacji skóry. Został wyprodukowany etycznie i nie był testowany na zwierzętach ani nie wyrządzał im szkód.