Spożywane przez nas produkty spożywcze tylko na pozór są zdrowe i bezpieczne, gdyż bardzo wiele z nich zawiera metale ciężkie, które wpływają niekorzystnie na stan zdrowia i funkcjonowanie całego organizmu. Soeks ecovisor f4 ułatwi kontrolę żywności i pozwoli cieszyć się pełnowartościowym posiłkiem o każdej porze.

Metale ciężkie – dlaczego są tak szkodliwe?

Największe stężenie metali ciężkich występuje w sałacie, kapuście oraz burakach. W dużych ilościach gromadzą się także w marchewce, szpinaku, ziemniakach i pietruszce, czyli produktach, które każdego dnia goszczą na naszych stołach. Niestety znajdują się także w produktach zbożowych i mięsie. Regularne spożywanie szkodliwych substancji może wywołać szereg niekorzystnych objawów, a nawet szkód w organizmie, których nie da się już odwrócić. Metale ciężkie szkodą wszystkim narządom wewnętrznym oraz mają niekorzystny wpływ na funkcjonowanie mózgu. Odkładają się w wątrobie, jelitach oraz nerkach. Regularne spożywanie metali ciężkich przyczynia się do występowania chorób nowotworowych, nadciśnienia oraz jest w stanie pogorszyć stan układu oddechowego. Kiedy w diecie występuje sporo ołowiu, wpływa on na pogorszenie samopoczucia. Występują bóle głowy, niestrawność, brak energii i gorsze samopoczucie. To tylko niektóre skutki uboczne związane ze spożywaniem metali ciężkich, dlatego tak ważna jest codzienna kontrola ich stężenia w kupowanej żywności – Soeks ecovisor f4 ułatwi to zadanie.

Dlaczego warto testować żywność?

Metale ciężkie występują w wielu produktach spożywczych (nawet na pozór zdrowych), dlatego tak ważne jest unikanie pierwiastków, które przyczyniają się do pogorszenia samopoczucia, a nawet poważnych chorób. Soeks ecovisor f4 to sprzęt, który umożliwia mierzenie poziomu azotanów (szkodliwych substancji) w owocach, warzywach, a nawet mięsie i rybach. Dodatkową zaletą urządzenia jest możliwość skontrolowania poziomu ekspozycji na promieniowanie. Szybko i sprawnie wskazuje żywność, która została skażona, dzięki czemu nie trafi ona do Twojego układu pokarmowego i nie wpłynie niekorzystnie na funkcjonowanie całego organizmu. Soeks ecovisor f4 nadaje się także do monitorowania pola elektromagnetycznego i umożliwia ocenę jakości wody (bada substancje, które zostały w niej rozpuszczone).

Oferowana nam żywność jest coraz bardziej zakażona, dlatego tak ważne jest skrupulatne wybieranie produktów, które są spożywane codziennie albo kilka razy w tygodniu. Jedno dobrej jakości urządzenie rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i upewni Cię, że nabywane produkty nie wpłyną niekorzystnie na stan Twojego zdrowia.